Зйомка безпілотним літаючим апаратом

Командитне товариство науково-впроваджувальна фірма "Нові технології" пропонує Вам провести інвентаризацію земель, які входять до складу ОТГ в межах та за межами населених пунктів за допомогою безпілотного літаючого апарата з точністю знімання 2 см на місцевості (на сайт nvf-nt.com) . Мета проведення інвентаризації земель є встановлення місця розташування земельних ділянок, їх меж, розмірів, правового статусу, виявлення земель, що не використовуються, нераціонально чи не за цільовим призначенням, встановлення кількісних та якісних характеристик земель, необхідних для ведення Державного земельного кадастру та ін. Ціллю інвентаризації земель є виявлення фактичних наявних земель, земельних ділянок та усіх підтверджуючих документів та приведення усіх даних у відповідність із фактичним станом речей.
Проведення інвентаризації земель в межах населених пунктів та виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризвції становить до 1000 грн. за 1 га в залежності від забудови та складності території.
Проведення інвентаризації земель комунальної власності сільськогосподарського призначення та виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації становить до 700 грн. за 1 га. 
Фотозйомка (ортофотоплан) місцевості в залежності від маштабу 30-60 грн. за га.