главная   /   Землевпорядні роботи /   

й) технічна документація із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок;

При необхідності власник землі, може розділити або об’єднати свої земельні ділянки. Потреба у поділі виникає за умови дарування, поділу між власниками, зміни цільового призначення, або продажу частки земельної ділянки. Об’єднаними можуть бути земельні ділянки, які мають однакове цільове призначення та межують між собою. Не залежно від ситуації спеціалісти НВФ «Нові технології» допоможуть провести всі необхідні роботи від початку і до кінця.

Формування технічної документації

Документація щодо поділу чи об’єднання земельних ділянок виготовляється згідно чинного законодавства, на момент виконання (ст. 56 Закону України «Про землеустрій», Закон «Про Державний земельний кадастр», Земельний Кодекс України).

Документи, які необхідно надати для виготовлення Технічної документації щодо поділу або об’єднання земельних ділянок:

-           нотаріальну заяву (згоду) землевласника (землекористувача) щодо поділу ділянки або рішення органів місцевого самоврядування (державної влади) у разі знаходження землі в оренді чи постійному користуванні, або договір про поділ майна;

-           нотаріально завірені копії документів, щодо права власності на земельну ділянку (державний акт або свідоцтво про право власності на землю, або договір оренди);

-           копії правовстановлюючих документів громадянина (паспорт, ідентифікаційний код платника податків) або реєстраційні документи для фізичних осіб.

Примітка:

Якщо ділянка знаходиться у спільній або сумісній власності громадян для подальшої реєстрації необхідно додати нотаріальній договір на поділ між власниками землі.

Спеціалісти Науково-впроваджувальної фірми «Нові технології» допоможуть грамотно та швидко виконати поділ чи об’єднання земельної ділянки, адже наші співробітники мають великий досвід в оформленні земельних ділянок з їх подальшою реєстрацією. У разі додаткових питань звертайтеся за телефоном +38(097)234-54-61, +38(066)823-79-06, або напишіть своє запитання у розділі контакти та запитання.