НОВИНИ

Чиновників Держгеокадастру позбавили монополії на внесення відомостей про земельні ділянки до кадастру
 Ліквідовано останнє "вузьке місце", яке дозволяло недобросовісним чиновникам створювати для громадян та бізнесу перешкоди.
Держгеокадстр розробив проект Порядку топографічної зйомки
 Повідомляється, що з метою встановлення єдиних технічних вимог до геодезичної основи, точності, змістовного навантаження, методів створення та оновлення топографічних планів масштабів 1:5000, 1:2000, 1:1000 та 1:500, визначення методики виконання топографічних зйомок.
КЦС ВС назвав момент початку дії договору оренди землі
 КЦС ВС: для визначення початку перебігу та закінчення строку дії договору оренди землі має значення не момент його підписання.
Кабмін запропонував Раді примусово відбирати в українців земельні ділянки: у якому разі це можливо
  У вівторок, 14 грудня, народним депутатам України роздали для ознайомлення урядовий проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо відчуження у громадян земельних ділянок та розміщеної на них нерухомості у певних випадках
Налог на землю с нового года увеличится в 10−20 раз: кого это коснется
 Широкий резонанс в обществе вызвало принятие парламентом скандального законопроекта № 5600 об увеличении налоговых поступлений в бюджет.
В Україні змінять правила купівлі землі: що потрібно знати власникам ділянок
 Багатьох українців хочуть позбавити права купувати земельні ділянки, а нотаріуси оформлятимуть угоди щодо купівлі-продажу землі за новими правилами. Крім того, покупців зобов'яжуть подавати декларації.
Українцям розповіли, в яких випадках приватна земля може перейти у власність держави
 Земля, яка є приватною власністю людини, може перейти у володіння держави або місцевої громади. Українцям розповіли, в яких випадках приватна власність знову може стати суспільною.
Закон України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо планування використання земель
зонування земель у межах територій ОТГ та розроблення комплексних планів просторового розвитку громад; зникнення «видів використання земельних ділянок» та поява «функціонального призначення територій»; цільове призначення в межах виду функціонального призначення території визначається власником земельної ділянки самостійно і не потребує розроблення проєкту землеустрою…

Власників землі зобов'яжуть платити новий податок з 2023 року: кому і скільки нарахують
 З 2023 року Україна власникам та орендарям тих земельних ділянок, які знаходяться за межами населених пунктів, почнуть розраховувати "мінімальне податкове зобов'язання" (МНО, укр. Абревіатура - МПЗ).
Звернення асоціації фахвців землеустрою України
Про діяльність Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області
Рынок земли: многие землевладельцы в ближайшее время могут потерять свои паи
  Некоторые владельцы земельных паев уже в ближайшее время могут потерять свою собственность, не получив взамен ни копейки. Рынок земли диктует свои условия, которые следует соблюдать, чтобы не остаться ни с чем. Итак, украинцам посоветовали, что немедленно нужно сделать, чтобы не лишиться паев, принадлежащих им по закону.
фото
Топографо-геодезичні роботи не обмежуються тільки топографічною зйомкою
Зйомка — це тільки одна з процедур, хоча і ключова.
фото
Топозйомка використовується практично на будь-якій ділянці.
Вона потрібна і для проектування конструкцій, і для організації будівельного процесу, і для благоустрою території.
фото
Геология и геодезия участка
Геология и геодезия участка являются не только частью проектирования фундамента здания либо сооружения, они являются исходной точкой для составления проектной документации, а также для дальнейшего строительства объекта.
Сторінка:   1 |